28 Eylül 2022 Çarşamba Saat 08:57
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çaykara'lı Şehidimiz Ahmet Çamur'un Ailesinden Günümüzün toplumuna İnsanlık dersi.
19 Ağustos 2015 Çarşamba Saat 04:18
Şehidimizin Asaleti ailesinde de var, Şehid Komiser Ahmedin Eşi Ali Ağaoğlunun verdiği daireyi kabul etmeyerek "Siz onu ihtiyacı olanlara verin" dedi.

Şehidimiz Ahmet Çamur'un Asaleti ailesinde de var, Şehid  Komiser Ahmedin Eşi Ağaoğlunun verdiği daireyi kabul etmeyerek "Siz onu ihtiyacı olanlara verin" diyerek geri çevirirken, Şehid kızı Ayşe Begüm Ali Ağaoğlunun Nasıl bir oyuncak istiyorsun sorusuna verdiği cevapta şehid kızına yakışan onurlu bir cevaptı.

Bu güzel kız Şehit Polis Ahmet Çamur'un güzeller güzeli kızı Ayşe Begüm Çamur. 

O duruşunu Asaletini babasından almış. Öyle ki babasının ondan en sevdiği renk pembe kıyafetleri giyerek babasını uğurlamaya gelmiş. Öyle gururlu bir kız ki; Ali Ağaoğlu'nun hangi oyuncak istiyorsun sorusuna babamı geri getirir mi cümlesi herkesi şok etmiş. Boyundan büyük laflar ettiğini düşünenlere son lafı ben babamın kızıyım bebekle çocuklar oynar diyerek çıkışmıs. Hatta Trabzonlu is adamları aileye Ağaoglundan ev vermişler ve çocukların masraflarini karşılayacaklarini söylemişler o ne güzel bir estir ki Sehidimizin eşi onları siz ihtiyaçları olanlara verin şükür Ahmetim bize dünyanın en büyük serveti sevgisini bıraktı demiş. Sırf reklam uğruna şehitlerimizi kullananlara lanet olsun. 

Bu kız büyüyecek annesi gibi hakim ya da babası gibi emniyet görevlisi olacak. Elbet işte o zaman bu gurur ve asaletle duran kızın karşısına geçip boyun eğeceksiniz. İnşallah iste o zaman idam cezası geri gelecek ve hakkınızda o kararı bu güzel kız verecek. 

Adi Ahmet Soyadı Çamur...
Eğer ki unutursanız adını ne hakki helal ne de duaları.
Dualarımızla sizinleyiz Çamur Ailesi.... 


Not: Bu vicdan muhasebesi değildir. Paylasmak yada paylasmamak sizin elinizdedir. Fakat her yaptığınız paylaşım çözüm surecine destek verenlere ve Hdpye oy verenlere bir ders niteligindedir. Gerisi Ahlaklarina ve sereflerine kalmış.

Bu yazı toplam 2788 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar