28 Eylül 2022 Çarşamba Saat 08:03
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Geçen Hafta Aniden rahatsızlanarak, kap krizi nedeniyle vefat eden TDF Başkan Vekili Enver Yılmaz için düzenlenen Hatm-i Şerif
16 Mart 2014 Pazar Saat 15:07
TDF Genel Başkan Vekili Merhum Enver Yılmaz'ın ruhu için 16 Mart 2014 günü ikindi namazını müteakip Bakırköy Binnur Düğün Salonunda Hatm-i Şerif okutularak cenaze pilavı ikram edildi.

Trabzon Maçka Hamsiköylü, Hamsiköy Derneği Başkanı, Trabzon Dernekleri Federasyonu kurucularından Başkan vekili Enver Yılmaz renkli demokrat kişiliği ile çevresinde kendisini sevdirmeyi başarmış, İnsani özellikleri ön planda görüldüğü için her siyasi fikirli insanın saygı duyduğu ender insanlardan biriydi.

Haklının hakkı için mücadele eder, Başarısız olduğunda çok üzülürdü.

Trabzon'un birliği, Dayanışması için sivil toplum kuruluşlarında, Siyasi gurupların içinde, Sosyal ve Kültürel etkinliklerde ilerlemiş yaşına rağmen aktif katılır, Görevini layıkı ile yapmaya gayret ederdi.

Geçen haftalarda gerçekleştirilen Feshanede Trabzon günleri organizasyonunda görev almış, Başından sonuna kadar ziyaretçilerle ilgilenmiş, Sorunların çözümüne katkı sağlamaya çalıştığına şahit olduk.

Feshanede Herşey çok güzel giderken, politikayı geçim kapısı yapmış kişilerin M. Sarıgül'ün etkinliği ziyaretinde yoğun destek verilmesi birilerini rahatsız etmiş, Ziyaret provoke edilmişti. (Olayın Haber ve videosunu sitemizden izleyebilirsiniz)

Bu provakasyonun, Sorumluların deşifre edilmesini çok arzu ediyordu, Bu konuda olağanüstü gayret sarf ettiğini gördük. 

TDF yönetimi olarak 4-5 saat süren toplantılar sonrası ortak bir basın bildirisi hazırlandı, Bu bildirinin, yapılması gereken basın toplantısı ertesi güne bırakıldı, ertesi günlerde basına servis edilen metin içeriğinin değiştiği görünce çok üzülmüştü. 

Kendisini aradığımızda biz sormadan kendisi söyleyerek, Yönetim kurulunda aldığımız karar malüm kişileri rahatsız eder gerekçesi ile çıkarılmış, itiraz ettik yenisini yayınlayacağız demişti. 

Yenisinin yayınlanması hala gerçekleşmedi, Enver abimizin ise önrü vefa etmedi.  

Bu provakatif iftira ise M.Sarıgülün boynunda kalmış oldu. 

Olayın objektif video görüntülerini, Bizim yayınlamamız durumu asla telafi etmediğini görüyoruz.

Biz zulümden yana olmamaya, iftiranın gücümüz nisbetinde deşifresine çalışıyoruz. Bu konuda vebal altında olanlar kimden helallik alacaklarki.

Yinede mutluyuz, Sarıgül fitneye pirim vermeyerek salonu terk etti, olaylar büyütülemedi, Yoksa olabilecek olanları hayal bile edemiyoruz. 

Allah'a şükürler olsun.

İşte Enver Yılmaz böyle bir ortamda aniden rahatsızlanarak, Bir kalp krizi ile aramızdan ayrıldı, sevenlerine sabrı cemil dilerken Merhuma Allahtan Rahmet niyaz ediyoruz. Kendisi için son görevimizi yaptık Rabbim kabul eylesin.

Trabzon Dernekleri Federasyonu Genel Başkan Vekili 1948 Trabzon, Maçka, Hamsiköy doğumlu, Üç kız, İki erkek beş çocuk babası Enver Yılmaz, geçirdiği elim bir kalp krizi sonucunda İstanbul Bakırköy Devlet hastanesinde 09 Mart 2014 tarihinde vefat etmiştir.

 

Cenazesi 10. Mart. 2014 pazartesi günü Fatih Caminde kılınan öğle namazına müteakip Büyükçekmece Mezarlığına defnedilen Merhum Enver Yılmaz’a Allahtan Rahmet, Kederli ailesine, yakınlarına baş sağlığı ve sevenlerine sabırlar diliyoruz.

Bu yazı toplam 2761 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar