.


100 STK, 100 Proje Platformu
Yüz Sivil toplum örgütü, Deneyimli dernekçi Mehmet Salihoğlu organizesi ile  yüz proje hazırlayarak mart ayı içinde İstanbul Feshanede projelerini halkımızın ilgisine sunacaklar.
Başbakanımız R.Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile gerçekleşecek STK projeleri fuarında derneklerimizin takdire şayan faaliyetlerinin ilgili kurumlarca, maddi,manevi desteklenmesi sağlanacaktır.
Projenin Platform oluşturma aşamasında Mehmet Salihoğlu, Yazar- Eğit.Haşim Albayrak, Of-Hayrat Der. Bşk. Ruhan Çakıroğlu,İdemm bşk. Yunus Sabri Biber, Yeksav Bşk. Ethem Güleryüz,Hüseyin Gökçe,Hasan Gürdağ,Ayhan Gültekin,Behçet Şahinbaş,Ramazan Erdem,Nuri Aktaş,Salih Sarışahin,Ali Yenituran'nın katılımı ile Of-Hayrat derneği genel merkezinde gerçekleştirilen toplantıda çeşitli dernek yöneticilerine proje koordinatörü Mehmet Salihoğlu tarafından teknik bilgi verildi.
Isparta ilimizin İstanbul STK temsilcilerinden bir gurup yöneticinin katıldığı toplantıda yöneticiler karşılıklı rozet hediye ettiler. Toplantı Fatih belediyesinin Topkapı sosyal tesislerinde daha geniş bir katılım ile yakında tekrar toplanarak Proje Platformunun yönetim kadrosu tespiti yapılacaktır. Proje bütün derneklerimize açıktır. katılım şartları için Koordinatör Mehmet Salihoğlu ile 0535 301 16 67 telefonda irtibata geçebilirler.
TOPLANTIDAN DETAYLI RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ