09 Ağustos 2022 Salı Saat 00:34
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kansere yeni düşen Hemşerimiz Av. Aziz Nuhoğlu toprağa verildi.
21 Nisan 2017 Cuma Saat 09:24
İstanbul’da vefat eden İstanbul Of-Hayrat Derneği, Kadıköy şube Dernek Başkanı Av. Aziz Nuhoğlu, Üsküdar Şakirin camiinde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazı eda edildi

Aziz Nuhoğlu toprağa verildi
İstanbul’da vefat eden İstanbul Of-Hayrat Derneği, Kadıköy şube Dernek Başkanı Av. Aziz Nuhoğlu, Üsküdar Şakirin camiinde eda edilen cenaze merasimi sonrası Ümraniye Ihlamurkuyu’da bulunan aile kabristanında toprağa verildi.


Aziz Nuhoğlu cenaze merasiminde olumsuz hava şartlarına rağmen dost ve hemşehrileri yalnız bırakmadı. Başta CHP Milletvekili Fikri Sağlar ve Kadıköy Kaymakamı Tuncay Sonel olmak üzere Of-Hayrat Derneği Başkanı Mustafa Saral, Prof. Dr. Ali Akyüz ve birçok Oflu STK başkan ve temsilcisi cenazeye katılanlar arasındaydı.

Aziz Nuhoğlu kimdir?
1950 yılında Hayrat’ta doğdu. İlköğretimini Hayrat’ta bitirdikten sonra Trabzon Lisesi’nden mezun oldu. Yüksek öğrenimini ise İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde 1971’de tamamladı. 1972 yılında İstanbul Barosu’na kaydoldu. 20 Temmuz 1974 Kıbrıs Birinci ve İkinci Barış Harekâtı’nda adli müşavir olarak görev yaptı, gazilik unvanını aldı. 40 yılı aşkın süredir serbest avukat olarak kendisine ait Kadıköy İstanbul’daki ofisinde çalışmalarını sürdürmekte olan Aziz Nuhoğlu, evli ve iki çocuk babasıydı.

Sevgili hemşerimiz Aziz Nuhoğlunun cenazesinde eski Of kaymakamımız şimdiki Kadıköy kaymakamımız Tuncay Sonel bey Ömer Ellidokuzoğlu, Zafer Ellidokuzoğlu Süleyman Dikkanoğlu Ahmet Türkyılmaz Bayram Mollahmetoğlu ve Azem Tellioğlu
Bu yazı toplam 61165 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar