08 Ağustos 2022 Pazartesi Saat 22:58
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nuhoğlu Vakfı yönetimi Hayrat Kaymakamı sayın Muhammed ŞAHİN'ni makamında ziyaret ederek istişarede bulundular
18 Mart 2017 Cumartesi Saat 08:38
Hayrat ilçemiz kaymakamlığına 02.01.2017 tarihi itibariyle görevine atanan sayın Muhammed ŞAHİN ile tanışma ziyaretinde bulunan Nuhoğlu Vakfı başkanı ve Yönetim kurulu üyeleri istişare yaptılar

İki ay evvel Hayrat kaymakamlığına atanan Muhammed ŞAHİN deneyimli bir bürokrat olması Hayrat için önemli bir fırsat.

Hayrat ilçemizdeki Aile vakıfları aranda önemli bir yere sahip olan Nuhoğlu Vakfı ilçemizde ve Of ilçemizde hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile ilçemizde bilhassa eğitim alanında önemli bir açığı kapatmışlardı.

Vakıf Başkanı Hayrettin Nuhoğlu, Hayrat belediye başkanı Mehmet Nuhoğlu, Hemşerimiz İstanbul Kadıköy ilçe belediye başkanı Aykurt Nuhoğlu, Nuhoğlu vakfı genel müdürü Filiz Nuhoğlu ve Vakıf Yönetimdeki Zafer Nuhoğu, Zafer Turan, Dursun Nuhoğlu, Halim Nuhoğlu, Mustafa Nuhoğlu, Ali Nuhoğlu katıldıkları nezaket ve tanışma ziyeretinde karşılıklı istişarelerde bulundular.

Sayın kaymakam Muhammed ŞAHİN doğrudan Mülkiyeden gelen değil, Çeşitli kamu kuruluşlarında yöneticilik yapmış, Ekonomist birikimi olması Hayrat gibi küçük bir ilçede başlatılmış projeleri yeniden değerlendirileceği, İhtiyaç olan konularda istişareye açık olduğunu beyan etmesi memnuniyetle karşılandı.

Sayın kaymakam Muhammed ŞAHİN bilhassa ilçe bazında sivil toplum kuruluşlarının tekliflkerini değerlendireceğini, karşılıklı dayanışma içinde olacaklarını beyan etti.

Aşağıdaki videomuzda ziyaret içeriğinin bir kısmı ve kaymakam Muhammed ŞAHİN'in kendisini tanıttığı bölümleri izleyebilirsiniz.

Hayrat ilçemiz için hayırlara vesile olmasını bir hayratlı olarak bizlerde diliyoruz.

Kaymakam Muhammed ŞAHİN Sinop Türkeli doğumlu olup, 2003 yılında Konya Selçuklu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezundur. 2011 yılında Sakarya Üniversitesinde Mahalli İdareler ve Çevre İlişkileri alanında Yüksek Lisansa başlamış ve Anayasa Mahkemesi Bireysel Başvurular alanında çalışmalarını tamamlamıştır. 

Çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarında idari ve uzmanlık görevlerinde bulunduktan sonra, İçişleri Bakanlığı Mülki İdare Amirleri sınıfına geçerek Edirne Kaymakam adayı olarak göreve başlamış olup, Uzunköprü, Hayrabolu ilçelerinde Kaymakam Refikliklerinde bulunmuştur. Eskişehir’in Merkez, Seyitgazi ve Han İlçelerinde Mülkiye Teftiş Refiki olarak görev almıştır. 

1 yıl önce İngiltere’nin Liverpool kentinde dil ve meslek eğitimi almış, aynı zamanda Liverpool Kent Konseyi alanında çalışmalarda bulunmuştur. Yurda dönüşünde Balıkesir’in Erdek İlçesinde Kaymakam Vekili olarak görev yaptıktan sonra Bakanlığımızın Mesleki Kursuna katılmış, İnsan Haklarının Milli ve Milletler Arası Denetim Mekanizmaları üzerine Kaymakamlık tezini tamamlayarak İçişleri Bakanlığınca ilçemize atanmıştır.

      02.01.2017 tarihi itibariyle İlçemizde görevine başlayan Kaymakam Muhammed ŞAHİN, Diş Hekimi Emine Hanım ile evli ve bir kız çocuğu sahibidir.

Bu yazı toplam 61118 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar