22 Eylül 2021 Çarşamba Saat 00:11
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ülkemizin ve Şehrimizin önemli ailelerinden Nuhoğlu ailesi dayanışma vakfı Of ve civarındaki ilçelerimizde Başta eğitim olarak birçok alanda destek vermiş vermeye devam ediyorlar
29 Ekim 2016 Cumartesi Saat 18:56
Nuhoğlu Vakfının bölgemizde başlattığı eğitim seferberliği sayesinde bölgemizin eğitim çıtası önemli şekilde yükselmiş pekçok öğrencimiz hayal dahi edemedikleri okulların sınavlarını kazanmışlerdı.

Nuhoğlu Vakfı her yıl 23 Nisan ve 29 Ekim tarihlerinde yaptıkları toplantılarına devam ediyor.

2016 Nuhoğlu Vakfı Danışmanlar Meclisi toplantısı 29 Ekim 2016 tarihinde İstanbul Kadıköy Hilton otelinde gerçekleştirildi.

Türkiye Cumhuriyetine sadakatle bağlılık anlamına gelen iki milli günümüzde bir araya gelen gelen aile büyükleri Ülkemiz için Nuhoğlu ailesi adına gerçekleştirilen faaliyetler hakkında istişare yapıyor, yeni projeler gündeme geliyor.

Türkiye'nin birçok vilayetinden gelerek toplantıya katılan aile büyükleri vakfın amacına uygun yapılan faaliyetlerini anlattı.

Vakıf onursal Başkanı Sayın Ömer Çetin Nuhoğlu ülkemizin istikbali konusunda ilmi ve ekonomik gerçeklerle süslediği önemli bir konuşma gerçekleştirdi.

Vakıf Başkanı Sayın Hayrettin Nuhoğlu Vakfın faaliyeleri ve Türkiyenin içinden geçtiği vahim geçiş sürecinden örnekler verdiği konuşmasını aşağıdaki videomuzda izleyebilirsiniz.

Haber: Abdullah Gözaydın

Bu yazı toplam 3031 defa okundu.
 
Paylaş
İzzet Erdoğan
Nuhoğlu Ailesi
Nuhoğlu Vakfı OF - HAYRAT ve çevresine Başta Eğitim olmak üzere yapmış oldukları katkılar alenen ortadadır. Yaşamak ve yaşatmak herkese her kuruma nasıp olmaz,
30 Ekim 2016 Pazar Saat 03:01
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar