27 Eylül 2022 Salı Saat 16:53
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karadenizin makus talihi kanser illeti Bir değerli iş adamımızı daha aramızdan aldı, Uzun yıllardır direnen Nizam Ayaz kardeşimiz bu gün vefat etti Allah rahmet eylesin
24 Eylül 2016 Cumartesi Saat 15:31
Trabzon Of Aşağıkışlacık "Hastikoz" dan Ayazpen fabrikası sahiplerinden Nizam Ayaz hemşerimiz Uzun yıllardır mücadele verdiği kanser illetine yenik düşerek vefat etti.

Trabzon Of İlçesi "Hastikoz" Aşağı Kışlacık Mahallesinden, Merhum Ihsan AYAZ in oglu Haci Nizam Ayaz tedavi gördüğü Bağcılar Hospitalist Hastanesi'nde yaşam mücadelesini yitirdi.

Ayazoğlu ailesine Allah'tan sabır merhum Nizam Ayaz'a Allah'tan rahmet diliyoruz.

Cenazesi 24.09.2016 günü havayolu ile Trabzon Of'a getirilerek, 25.09.2016 Cumartesi günü Aşağı kışlacık köyünde ikindi namazından sonra düzenlenen merasimle ebedi mekanına uğurlanacak,  Allah mekanını cennet etsin, Arkada bıraktığı sevdiklerine Allahtan sabır metanet dileriz.

Bu vesile ile Hemşerimiz Arkadaşımız Trabzon Dernekleri Federasyonu başkan vekili Hüseyin Ayaz'a ve aile mensuplarına baş sağlığı dileriz.


Karadeniz Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (KASTOB) Başkan Yardımcısı HÜSEYİN AYAZ Arkadaşımıza başsağlığı diler metanetler niyaz ederiz

Bu yazı toplam 3021 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar