22 Eylül 2021 Çarşamba Saat 01:00
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
OF ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ OKUL AİLE BİRLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI
24 Ekim 2015 Cumartesi Saat 11:37
Of Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği toplantısı yapıldı. dilek ve temenniler bölümünde de velilerin istek ve taleplerinin görüşülmesi ile devam etti.

320 öğrencinin eğitim-öğretim gördüğü ve 30 öğretmenin görev yaptığı Of Anadolu İmam Hatip Lisesinde, 15 derslik,  2 laboratuvar, kütüphane ve konferans salonu bulunmaktadır.

Okul Aile Birliği Toplantısı, Açılış ve yoklama, Divan teşekkülü, Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması, Okul Müdürü Sedat Gül’ün gündemle ilgili konuşmaları, eski başkan Şürkü Yılmaz tarafından Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, denetim kurulu faaliyet raporunun okunması, Yönetim ve denetim kurulları faaliyet raporlarının görüşülmesi ve ibrazı, Yeni yönetim ve denetim kurullarının seçimi, Müdür Başyardımcısı Recep Yurtsever tarafından yapılan bilgilendirmeler, dilek ve temenniler bölümünde de velilerin istek ve taleplerinin görüşülmesi ile devam etti.

 

Toplantıda Ali Rıza Köroğlu başkan seçilirken, Yönetim Kurulu üyeliklerine Şükrü Yılmaz, Behzat Ulu, Emine Çakır ve Osman Nuri Koç, denetleme kurulu üyeliğine ise Kemal Boz seçildi.

            Toplantı sonunda başkanlığa seçilen, KTÜ Sürmene Abdullah Kanca Meslek Yüksekokulunda idareci olarak görev yapan ve okulda 2 çocuğu eğitim-öğretime devam eden Ali Rıza Köroğlu, “Toplantıda başkan seçilmem dolayısı ile tüm velilerimize, Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu Üyelerimize teşekkür ediyorum.

 

Bir önceki Okul Aile Birliği Başkanımız Şükrü Yılmaz hocamıza ve ekibine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Okul Müdürümüz Sedat Gül hocamıza, Müdür Başyardımcısı Recep Yurtsever hocamıza, Müdür Yardımcısı Hızır Başaran hocamıza, Müdür Yardımcılarımıza, öğretmenlerimize ve idari personelimize de teşekkür ediyorum.

 

Okulumuzun Öğrenci Temsilcisi Selman Koç kardeşimi de tebrik ediyorum, başarılar ve kolaylıklar diliyorum. Of Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliğinde bizimle birlikte seçilen Yönetim Kurulu Üyeleri Şükrü Yılmaz hocamız, Behzat Ulu bey, Emine Çakır hanım, Osman Nuri Koç bey ve Denetleme Kurulu Üyemiz Kemal Boz beyi de tekrardan tebrik ediyorum.

 

Okulumuzun hemen yanında Fazlı, Mustafa, Cemal ve Tahsin Yeşilyurt kardeşler tarafından anneleri İlve Yeşilyurt adına yaptırdıkları Of Anadolu İmam Hatip Lisesi Kız Öğrenci Yurdu için de hayırsever Yeşilyurt ailesine teşekkür ediyorum.

 

Of Anadolu İmam Hatip Lisesinde eğitim kalitesinin yükseltilmesi için destek veren, katkı sağlayan öğretmenlerimiz, okul yönetimimiz, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Of Belediye Başkanlığımız, Kaymakamlığımız ve hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz. Allah (C.C.) utandırmaz, hayırlı hizmetler nasip eder İnşallah.”dedi.

 

(Of Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği Başkanlığı)

 

 

Bu yazı toplam 3040 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar