22 Eylül 2021 Çarşamba Saat 00:44
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Derneğimiz tadilat, tamirat, Arsa alımı, Kahvaltılar derken öğrencilerimizi unuttu..
24 Kasım 2014 Pazartesi Saat 11:22
Of Hayrat derneğimizin 1. döneminde gerçekleştirdiği performans 2. dönemde yerini durağan, geriye gidişe bıraktı. Yöneticilerde heyecan kalmadı herhalde

21.11.2014 tarihinde dernek Yönetim kurulu başkanı Mustafa Saral adıyla Köy dernek başkanı üyelere kahvaltı daveti verildi, Yönetim, ertesi gün aşağıdaki mesajın yanlışlıkla çekildiğini duyurdu.

İşte o mesaj: Değerli Köy Dernekleri başkanlarımız. Kahvaltı proğramımızı 23 Kasım 2014 Pazar günü saat 10.00 da  Ümraniye Trabzon Park'ta gerçekleştireceğiz.  Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz. Mustafa Saral Dernek Başkanı.

22.11.2014 tarihinde Düzeltme gerekçesiyle yeni bir mesaj gönderildi, Yukarıdaki mesajın yanlışlıkla gönderildiği duyuruldu.

Yoğun Trabzon gündemimiz içinde fazla vakit ayıramadığımız Of-Hayrat haberlerimize bu vesile ile göz atmak istedik, Derneğimizin web sitesine girdiğimizde ana manşette yeni bir haberin olmadığını, Hala manşette bir yıl evvelki genel kurul haberi olması bizleri çok şaşırttı ve gerçeğini soracak olusanız üzdü.

Günümüzde internet STK'lar için sosyalleşmek adına önemli bir araç ve bunu kullanamayan derneklerin hizmeti ön planda görmediğini anlıyoruz. İlgili kişilere ulaşamayan bir yönetim ne yapabilir ki?


Of Hayrat Kültür ve Yardımlaşma Derneği kış uykusuna yattı.

2014 öğrenci destekleme burslarının kesilmesi nedeniyle sitemize (İsim benzerliği nedeniyle) yoğun mesaj gelmesi nedeniyle zor durumda kalıyoruz. Doğru bir bilgiye ulaşmamız nerede ise imkansız.


29 Aralık 2013 Pazar günü haliç kongre merkezinde yapılan Of Hayrat Kültür ve Yardımlaşma Derneği 23. Olağan Genel Kurulu Toplantısından sonra durağan bir sürece giren dernek, Kadıköy şübesinin 450 bin liralık bir arsa alımını gerekçe göstererek bursları yoğunlukla dondurmuş olduğunu biliyoruz.

Of-Hayrat Derneği ve Vakfı her yıl bin öğrenciye (Fakültesine göre) 100 TL - 300 TL arası burs veriyordu.

Arsa için O para Kadıköy belediyesine fuzuli verildi.

Seçim öncesi acele edilerek derneğin otoparkının satışını erteletemeyen yönetim 450.000 TL külfete girdi, Görüldüğü gibi Kadıköy belediye başkanlığını Hayratlı hemşerimiz Aykurt Nuhoğlu kazandı ve arsanın satışı bu günlere kalsaydı Kadıköy belediyesi derneğimize çok daha kolaylıklar sağlayacağından kuşkumuz yok.

Dileriz yönetimdeki hemşerilerimiz politik kimliklerine göre davranmaz, CHP'lide olsa hemşerimiz Aykurt Nuhoğlu ile yakın bir diyaloğ kurarak Of ve Hayrat ilçelerimizin makus talihini değiştirmekte hayırlı hizmetlere imkan sağlamış olurlar.

Bu yazı toplam 2076 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar