22 Eylül 2021 Çarşamba Saat 01:01
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nuhoğlu Vakfı-Hayrat belediyesi işbirliği ile her yıl gerçekleştirilen Hayrat buluşması 25 Ağustos 2014 tarihinde dev konserle gerçekleştiriliyor
16 Ağustos 2014 Cumartesi Saat 07:51
14. Hayrat Buluşması Şenliğinde Dev konser ve Trabzonspor futbolcuları ziyareti

Nuhoğlu Vakfı, Hayrat belediyesi işbirliği ile her yıl kutlanan Hayrat şenliği 25 Ağustos 2014 Pazartesi günü Hayrat meydanında gerçekleşiyor.

Trabzon Siyasi parti üyeleri, Milletvekilleri, Mülki Amirleri Bölgemizin saygın işadamları ve Entellektüel şahsiyetler katılacaktır.

 

Dev Şölenimize Bölgemizin sanatçılarından Kemençede Tahsin Terzi olmak üzere ses sanatçılarımız Onay Şahin, Yılmaz Kasapoğlu, İslam Yıldız, Hızır Dinçer, Erkan Yeşilyurt, Kemal Kasapoğlu, Musa Turan, Serkan Sevdakar'ın katılımı ile gerçekleşecek olan 14. Hayrat şenliğine bütün halkımız davetlidir.

25 Ağustos Pazartesi günü saat 13.00 başlayacak olan şenlikte Nuhoğlu vakfının bölgemizde gerçekleştirdiği hizmetler, Eğitim desteğinde başarılı öğrencilerimizin takdimi ve ödüllendirilmesi, Trabzonspor kulübü futbolcularının Eğitim seferberliği projesine destek ziyareti, Yöremizin Of halk oyunları ekibi gösterisi

Bu yazı toplam 2736 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar