21 Eylül 2021 Salı Saat 23:50
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nuhoğlu vakfı Olağan buluşması Daf Tırsan Tesislerinde gerçekleştirildi
10 Mayıs 2014 Cumartesi Saat 11:31
“Nuhoğlu Ailesi Vakfı Yıllık Toplantısı 23 Nisan 2014 tarihinde Samandıra TIRSAN tesisleri salonlarında gerçekleştirildi…”

Türkiye’de Nuhoğlu aileleri ve işadamlarını bir çatı altında toplayan Nuhoğlu Vakfı, kuruluşunun 18. yılında geleneksel buluşma toplantısını gerçekleştirdi.

Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu,

Nuhoğlu Vakıf Başkan Yardımcısı Aykurt Nuhoğlu’nun ilk kez Belediye Başkanı ünvanı ile katıldığı özel buluşmada üç farklı siyasi isim yan yana gelerek, “Farklılıklarımız zenginliğimizdir” mesajı verdi. 23 Nisan’ın da kutlandığı özel günde aileler ve çocukları, doyumsuz bir günün tadını çıkardı.

Ünlü işadamı, TIRSAN Firma Sahibi ve Nuhoğlu Vakfı Danışmanlar Meclisi Başkanı Çetin Nuhoğlu’nun Samandıra’daki DAF Tesisleri’nde gerçekleşen etkinlikte, Dünyada ve Türkiye’nin dört bir yanından Vakıf’a üye aileler, ortak hareket bilinci ile “Biz beraberlik” mesajı vermek için bu  özel buluşmaya katıldılar.

BAŞKANLAR BİR ARADA…

Nuhoğlu Vakfı Kurucu Başkanı İbrahim Nuhoğlu, Vakıf Başkanı Hayrettin Nuhoğlu, Onursal Başkan ve Danışmanlar Meclisi Başkanı Çetin Nuhoğlu, CHP’li Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu, Ak Partili Trabzon Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu ve MHP’li Osmaniye Sunbaş Belediye Başkanı Mustafa Nuri Nuhoğlu, etkinliğe katılarak, Anadolu’nun dört bir yanından aileleri ile birlikte gelen ve aynı soyadını taşıdıkları akraba ve yakınlarına kürsü konuşmasıyla seslendi.

AYKURT NUHOĞLU: “FARKLILIKLARIMIZ ZENGİNLİĞİMİZDİR…”

Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu; Günümüz birlik beraberlik günüdür,  “Bugün farklı siyasi görüşlerden olmamıza rağmen bir aradayız… Çünkü farklılıklarımız zenginliğimizdir, ayrışmamız için bir neden değildir” şeklinde konuştu.

Aykurt Nuhoğlu ve Çetin Nuhoğlu…

ÇETİN NUHOĞLU: “İMKANLARIMIZLA HAZIRIZ…”

Nuhoğlu Vakfı Onursal Başkanı ve Danışma Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu; “Her yıl etkinliklerimize katılımlar daha da artıyor. Bu da bizi çok mutlu ediyor. Nuhoğlu soyadını taşıyabilmenin gereklilikleri için çabalıyoruz. Elimizdeki imkanlarımızı, geleceğimiz çocuklarımız ve gençlerimiz için kullanmaya hazırız” diyerek, Nuhoğlu Vakfı’nın burs hizmetlerini de katılımcılarla paylaştı.

Hayrettin Nuhoğlu ve Osmaniye Sunbaş Belediye Başkanı Mustafa Nuri Nuhoğlu…

HAYRETTİN NUHOĞLU: “BİZ BİR AİLEYİZ…”

Nuhoğlu Vakfı Başkanı Hayrettin Nuhoğlu; “Biz aileyiz, büyük bir aileyiz… Artık sadece Türkiye’den değil, yurtdışından da Nuhoğlu ismini taşıyanlar vakfımız çatısı altında toplanıyor” diyerek, 18. yılında 2 bini aşan üye sayısı ile çığ gibi büyümeye devam ettiklerinin altını çizdi. Türk siyasetinin yakından tanıdığı başarılı işadamı; “Nuhoğlu ismi her alanda başarısıyla adından söz ettirdi ve ettiriyor. Her gün yeni bir sürpriz ile karşılaşmak bizi çok mutlu ediyor. Nuhoğlu soyadını taşıdığımız için gururluyuz” şeklinde konuştu.

AYKURT NUHOĞLU’NA BÜYÜK İLGİ…

Kadıköy’ün yeni Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu, akrabaları ve yakınlarının tebriklerini kabul etti. Hayrettin Nuhoğlu ve Çetin Nuhoğlu başta olmak üzere kuruluşun üst düzey yöneticileri, Aykurt Nuhoğlu’nun büyük bir siyasi başarıya damga vurduğuna dikkat çekti.

ÇOCUKLAR EĞLENDİ…

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle buluşmaya katılım gösteren çocuklar, çeşitli etkinlik ve organizasyonlarla unutulmaz bir gün yaşadı.

Matematik Öğretmeni Hakan Set, Okan Üniversitesi Lojistik Öğrencisi Erdi Nuhoğlu, Kadıköy Life Editörü Adem Giden, Otel Nuhoğlu Genel Koordinatörü Ali Nuhoğlu, Tırsan Pazarlama ve İletişim Departmanı Uzman Yardımcısı Ezel Nuhoğlu…

GENÇ NUHOĞLULAR OMUZ OMUZA…

Geleceğin yöneticileri ve işadamları olma yolunda hızla ilerleyen Nuhoğlu ailelerinin genç bireyleri, vakıf çatısı altında iletişim çalışmalarını geliştirmeye başladı. Tıptan mühendisliğe, müzikten sanata her alanda imzası bulunan Genç Nuhoğlular, Türkiye’de sosyo-kültürel imkânları profesyonel olarak kullanabilme yönleriyle dikkat çekiyor.

Otel Nuhoğlu Sahipleri Ziya ve Sakıp Nuhoğlu, TIRSAN Firma Sahibi ve Uluslarası Nakliyat Derneği Başkanı Çetin Nuhoğlu, Boğaziçi Uluslararası Nakliyat Sahibi Nihat Kaçmazoğlu…

Hayrettin Nuhoğlu, Selçuk Ecza Deposu Bölge Müdürü Akın Nuhoğlu, Meyra Nuhoğlu, Elif Nuhoğlu, Töre Nuhoğlu, Nuray Nuhoğlu ve İlker Nuhoğlu…

İç Hastalıkları Uzmanı Zafer Nuhoğlu, Prof. Dr. Asiye Nuhoğlu ve Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşe Nuhoğlu…

Zeliha – Selen – Ayyüce – Gökçe – Hayrettin – Muhsin – Oğuz Nuhoğlu…

Gözleriniz sizi yanıltmasın… Popstar yarışmasında 2. olarak adından söz ettiren “Karadenizli İkizler” Hasan ve Hüseyin, özel günde Karadeniz rüzgârı estirdi…Bu yazı toplam 5885 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar