22 Eylül 2021 Çarşamba Saat 01:19
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Murat Saral'dan üç yıllık belediye başkanlığının son gününde veda mesajı
28 Mart 2014 Cuma Saat 17:14
Belediye başkanı Oktay Saral'ın Milletvekil adaylığı nedeniyle istifa etmesi ile Of Belediye Başkanlığına gelen Murat Saral, görevini tamamlamasının ardından kısa bir açıklama yaptı

TRABZON-Üç yıl önce Oktay Saral'ın Milletvekilliğine aday olmasıyla boşalan Of Belediye Başkanlığı, meclis üyesi olan Murat Saral'a devredilmişti. Bu süreçten günümüze kadar sürdürdüğü Of Belediye Başkanlığını bugün itibari ile tamamladığını Facebook hesabından kamuoyununa duyuran Murat Saral, mesajının sonunda tüm Oflu vatandaşlardan helallik istedi.

Murat Saral'ın resmi ağızla yaptığı son mesajı şu şekilde oldu:

"Kıymetli OFLU hemşehrilerim bugün itibariyle üç yıldır sürdürmüş olduğum belediye başkanlığı görevini sonlandırmış bulunmaktayım.

           Bu süreç içinde vatandaşlarımıza eşit hizmet yapmaya azami gayret ettik,ateşten gömlek denilen bu görevi Allah'ın izniyle rahmetten gömleğe çevirmeye çalıştık, dua aldık, gönül aldık ve Of'a gönül verdik,bize nasip olan görev süresi içinde ümmeti Muhammed'in hayrına işler yapmaya çalıştık,nasip buraya kadarmış.Bu vesile ile Of'ta yaşayan tüm vatandaşlarımızı Allah'a emanet ediyor, saygı, sevgi, hürmet ve muhabbetle ile selamlıyorum,hakkınızı helal ediniz."


Sempatik davranışları ile herkesin gönülünde yer tutan Murat Saral, Aday adaylığını açıklamış olduğu halde Ak parti üst yönetimlerince aday gösterilmedi, Akp bu kararı ile Of'ta yerel seçimi büyük rizke atmış oldu. 

Seçime 30 saat kala seçmende gördüğümüz yaklaşım seçimin ortada olduğu yönünde, Eğer Akp Of'ta kazanamaz ise bunun sorumlusu elbette Murat Saral olmayacaktır.

Gurbette yaşayan bir hemşeriniz olarak Allah hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin diyor, herbiri çok değerli adaylarımıza başarılar temenni ediyoruz.

Bu yazı toplam 3230 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar