28 Kasım 2021 Pazar Saat 21:19
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gurbetçi gençlerin Başarılı sözcüsü Tuncay Çeliköz kuruluşun basın sözcülüğünü bıraktığını 2 saat önce facede ilan etti.
26 Mart 2014 Çarşamba Saat 16:46
GG Önemli bir üyesini "aktif temsil konumunda kaybetti" Tuncay Çeliköz Samimi taraftar olarak faaliyetlerine devam edeceğini , GG Sözcülüğünü bıraktığını, GG'ye gönül bağının devam ettiğini söyledi

rabzonspor taraftar guruplarından olan GG Gurbetçi Gençlerin aktif elemanlarından olan hemşerimiz Tuncay Çeliköz GG Sözcülüğü görevini bıraktığını, Bundan sonraki hayatında doğal bir taraftar olarak hayatına devam edeceğini, GG'yi bir taraftar olarak destekleyeceğini beyan etti.


Değerli Dostlarımın Dikkatine Sunarım,

Kimine göre uzun kimine göre kısa süredir Gurbetçi Gençler gurubunda sürdürdüğüm Basın Sözcülüğü görevime ve gurupla olan organik bağıma son verdim. Büyük bir keyifle, Türkiye ve Avrupa da ki kardeşlerimizle yürüttüğümüz çalışmalar sonucunda, Mükemmel organizasyonlar yaptık ve unutulmaz anılara sahip olduk. Umarım GG bundan sonra çok daha başarılı organizasyonlar ve çalışmalar yapacaktır.Bundan sonra sade bir Trabzonspor taraftarı olarak devam edeceğim hayatımda, Gönlüm ve Gözlerim yine Gurbetçi Gençleri arayacaktır. 

Bu zaman zarfı içerisinde desteklerini esirgemeyen ve yanımda olan insanlara da teşekkür etmek istiyorum. Öncelikle Gurup lideri Mustafa İlhan olmak üzere, Hüseyin Zabun, Murat Salihoğlu, Ramazan Erdem, Gürkan Saral, Gökhan Ofluoğlu, Murat Köse, Talha Sinan Özcan, Kemal Büyük, Emre Aydın, Recep Ağaoğlu, Atalay Aydın, Dede Vahit, GG nin tüm Türkiye ve Avrupa da ki temsilciliklerine, İstanbul Trabzonspor platformunda ki dernek başkanlarına, Trabzonspor Yönetimlerinde ki ağabeylerime, Yerel ve Ulusal medyada ki Gazeteci ağabeylerime, Trabzon da ki taraftar gurupları liderlerine sonsuz teşekkürler ederim.

Hakkım olan arkadaşlarım varsa benden yana helal olsun. Sizlerde hakkınızı helal edin.

Allaha Emanet olun.

Tuncay Çeliköz


Son Fener maçı kulübe ve taraftara pahalıya mal olmuştu, Bu konuda ortalık sisli ve bazı mahfiller suçlu aramaya devam ediyor.

Herkes kendi zaviyesinden olayları yorumluyarak dilediklerini mahküm ettiği bir ortamda dileriz Tuncay kardeşimiz günahın vebali olarak ilan edilmez.

2010-2011 şampiyonluğu elbetteki hakkımız, Fakat hakkımızı savunurken şiddete başvurmak doğru değil.

Bu konuda dün akşam Of Hayrat derneğinde uzun bir sohbet yapma fırsatı bulduğumuz TS'nin efsane futbolcuları ve Şenol Güneş hocanın tespitlerine katılıyoruz. Bu videoyu sabırla izlemenizi rica ediyoruz.

Kısaca Şenol hoca şiddetin olmadığı bir hak arama olmalı, Biz haklıyız, Hukuk tescil etti, FİFA-UEFA tasdik etti, Bırakın Emek Hırsızlarına küfretmeyi, Şampiyonluklar unutulur ama çalınan kupa unutulmaz ve FB bu emek hırsızlığının altında 50 yılda geçse bile ezilmeye devam edecektir.

Bu durum Trabzonsporun camiada ve toplumda saygınlığını arttıracak uzun zamanda büyük getirileri olacaktır.

Şenol Güneş Sobeti Aşağıda:


TRABZONSPOR İSYANI


Bu yazı toplam 4716 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar