Trabzonspor'un eski yöneticilerinden Sabahattin Çakıroğlu hayatını kaybetti.
30 Temmuz 2016 Cumartesi Saat 15:51
BAŞIMIZ SAĞ OLSUN, ALLAH RAHMET EYLESİN Trabzonspor Kulübü Eski Başkan Yardımcısı Oflu İşadamı Sebahattin Çakıroğlu mücadele ettiği amansız hastalığa yenik düşerek vefat etti.

Trabzonspor’da İbrahim Hacıosmanoğlu döneminde başkan yardımcılığı görevinde bulunan ancak daha sonra görevinden istifa eden ve son seçimde başkan adaylarından Celil Hekimoğlu'nun listesinde seçime giren Sebahattin Çakıroğlu, tedavi gördüğü hastanede bugün hayatını kaybetti.

Of Doğançay mahallesinden Rahmi oğlu Sabahattin Çakıroğlu Vefat etmiştir.

Cenaze namazı yarın ( pazar ) ikindi namazına müteakip Pendik Merkez Camiinde kılınacak , Dolayoba Aile kabristanına defnedilecektir.

Kardeşleri Mithat, Hasan, Tarkan. İrtibat: GSM 0532 732 3370

TRABZONSPOR ESKİ ASBAŞKANI , AİLE DOSTUM, DAVA ARKADAŞIM SN .SEBAHATTİN ÇAKIROĞLU'nun ölüm haberini derin bir üzüntü ile haber aldım. ÇAKIROĞLU ailesine Trabzonspor camiasına Başsağlığı dilerim.Cenaze programı henüz belli olmadığından yazamıyorum. Allah CC dan mekanını cennet eylemesini niyaz ederim. İdris Türk

Alaattin Hatayoğlu

Geç tanıyıp erken kaybettiğim,Can dostum Sebahattin Çakıroğlu'nu kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyorum..ALLAH yerini mekanını cennet etsin inşallah..Kelimeler yazmam için kıyafetsiz kalıyor..Acımız büyük..TRABZONSPOR VE ÇAKIROĞLU AİLESİNİN BAŞI SAĞOLSUN..