24 Ekim 2020 Cumartesi Saat 03:46
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ATM'si bir yıldır hafta sonları neden çalıştırılmıyor, Yapılan şikayetler neden dikkate alınmıyor*
19 Eylül 2020 Cumartesi Saat 14:36
Trabzonun en doğusundaki ilçesi Hayrat Ziraat bankası ATM’si hafta sonları çalışmaması, Bu arızaların bir yıldır devam etmesi ilçe halkını isyan etme noktasına getirdi.

Trabzonun en doğusundaki ilçesi Hayrat Ziraat bankası ATM’si hafta sonları çalışmaması, Bu arızaların bir yıldır devam etmesi ilçe halkını isyan etme noktasına getirdi.

İlçe sakinlerinin sosyal medya üzerinden yetkilileri göreve davet ederken Vatandaşların doğrudan Banka denetleme kuruluna E-Devlet üzerinden şikâyet etmesi paylaşılıyor.

İlçemizin renkli ve duyarlı simalarından Dereyurt’tan Yaşar Bacak bu konuda da halkın önünde yürüyerek bir yıldır uygulanan duyarsızlığın son bulmasına çalışıyorlar Tebrik ederiz.

Bu mevsimde aslen 8 bin civarında olan ilçe nüfusu, İlçemiz dışında nüfus kaydı olan Yazlıkçı hemşerilerimizin gelmesi ile en az 15 bin civarında, Başka banka olmadığı için diğer banka mudileri de bu bankamatiği kullanıyor Yani kullanamayarak Of'a yada Rize'ye gitmek zorunda kalıyor maalesef.

Yaşar Bacak; Bu işin peşini bırakmayacağım..

Trabzon : Hayrat ilçesi halkına yapılan Bu eziyet Neden?

Hayrat ilçe'mizde bulunan tek banka olan TC Ziraat bankası atm si 1 yıla yakın süredir hafta sonları neden arızalı olur?
Hafta sonları özellikle para yatır işlemi arızalı olan bu atm makinası neden değiştirilmez veya arızası giderilmez?.
Daha evvelinde defalarca banka müdürüne şahsım başta olmak üzere bizzat söylememize rağmen vurdumduymaz tavırlar sergileyen Hayrat ilçesi Ziraat banka müdürü'nü kınıyor ve bu konu ile alakalı her kim mağduriyet yaşıyorsa Bankalar düzenleme denetleme kurumu (BDDK) başta olmak üzere Ziraat bankası genel müdürlüğüne kadar şikayet etmelisiniz.
Hayrat ilçesi Ziraat bankası müdürü sorumluluk alanı olan banka ile alakalı istese ATM makinesini değişmesini sağlar, ne yazıkki vurdumduymaz tavırlar sergileyerek ve asıl önemlisi ise Hayrat ilçesi halkının bu konu hakkında yeterince tepki göstermediği anlaşılmaktadır.

Ziraat banka kartı ile x bankadan işlem yapmak zorunda kalıyor ve bundan ötürü'de komisyon veriyoruz, reva' mı bu...
En yakın diğer Ziraat ATM si 11 km uzakta.

Bu konu ile alakalı bende sorun yaşıyor, mağdur oluyorum diyenler duyarsız kalmayın, Ziraat bankası bankada çalışan personelin kendi malı DEYİLDİR, banka ile alakalı olan tüm sorunları aşmak zorundadır ve müşterisine iyi davranmak mecburiyeti vardır..
Ziraat bankası milletindir.

Mağdur oldum diyorsan Tepkini göster, HAKKINI ARA..

#BDDK
#ZiraatBankasıGenelMüdürlüğü

Bu yazı toplam 7057 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar