28 Ekim 2021 Perşembe Saat 09:03
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Trabzon Hamsiköylü Enver Yılmaz Abimiz Bu gün ani bir kalp krizi sonucu vefat etti.
09 Mart 2014 Pazar Saat 12:39
Demokrat, Trabzon sevdalısı , Sivil Toplum Kuruluşlarında toplumsal sorunlara, Trabzonun kalkınması ve birlik, beraberliği için gece gündüz demeden koşuşturan Enver Yılmaz Abimizi kaybettik

Allah Yar ve Yardımcın Olsun Enver abi, Bu duygularımı çok samimi ifade edemiyorum, iyi ki seni tanımışım, Fikirlere tahammül konusunda, Adalet anlayışında, Makam hırsından uzak hak ettiğine razı olan biri olarak tanıdım, Keşke onun gibi sağ duyulu olabilseydik, Bu dünya Bu Türkiye çok daha güzel ve yaşanılır olacaktı. 

TDF'nin son Feshane etkinliğinde başından sonuna görev alan, Sorumluluklarını yerine getiren Enver abimiz Bu etkinlikte meydana gelen nahoş Mustafa Sarıgül provokasyonu nedeniyle çok üzülmüştü.

Bu konuda Mustafa Sarıgül'ün uğradığı haksız ithamı telafi etmek için elinden geleni esirgemedi.

Bu konudaki demokrat yaklaşımını takdir ediyoruz. Kendisini kaybetmekten dolayı çök üzgünüz.

Merhum biz Karadeniz habercilerini bir yemekte misafir etmek için çok rica etmişti, Seçim ev Feshane hazırlığı nedeniyle yoğun gündemimizde kendisini ziyaret edememiştik. Allah taksiratını af eylesin.

Trabzon Maçka Hamsiköylü, Bakırköy Binnur düğün salonu sahibi, TDF başkan vekili, KASTOB Yönetim kurulu üyesi, Enver Yılmaz ani bir kalp krizi nedeniyle kaldırıldığı Bakırköy devlet hastahanesinde hayata veda etti

Allah Rahmet Eylesin, Trabzon dernekleri emekçisi olarak büyük kayıp   Sevenlerine sabrı cemil niyaz ederiz

TDF Başkan  vekili Enver Yılmaz  abimizin cenazesi 10/03/2014 tarihinde öğlen namazında Fatih Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Büyükçekmece'de aile kabristanlığına defnedilmiştir.
Allah taksiratını affetsin. Allah rahmet etsin.

Bu yazı toplam 3391 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar