13 Temmuz 2020 Pazartesi Saat 13:05
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TRABZONSPOR VE ANADOLU İÇİN TOPLANIYORUZ
08 Şubat 2014 Cumartesi Saat 07:41
Trabzon Dernekler Federasyonu 2011 Şampiyonluk kupasının hala verilmemesini protesto, TFF'yi yargının kararlarına saygı göstermesi için uyarı niteliğinde bir etkinlik düzenledi, bizede duyursu kaldı

Trabzon Dernekleri Federasyonu öncülüğünde Trabzon Kanaat Önderleriyle 9 Şubatta Trabzonspor İçin Kartal Tesisleri Karayemiş Restaurant’ta Toplanıyoruz.

HAKSIZLIĞA KARŞI, HEP BİRLİKTE, TEK YÜREK…

Trabzon Dernekleri Federasyonumuz kurulduğu 1995 yılından bu yana Trabzon ve Trabzonspor için ilkleri gerçekleştirmiş ve birçok eyleme imza atmıştır.

Ayrıca son olarak da İstanbul takımlarının ve onların bazı şikeci yöneticilerinin, 

Trabzonspor ve Anadolu takımlarını kendi başarı ve şampiyonlukları için haksızlık, adaletsizlikle şampiyonluklar elde etmektedir.

Trabzon Dernekleri Federasyonu olarak:“Bu bizim namus davamızdır.” diyerek, 

Trabzon’da 25 Ocak 2014 Pazar günü gerçekleştirilen, Trabzonspor taraftarları yürüyüşüne kurumsal olarak üst düzeyde katılım sağladık.

Ancak kupamız elimize geçinceye ve bu adaletsizlik giderilip hak yerini buluncaya kadar, Trabzonspor’un hakkını almak için bütün irade ve yüreğimizle mücadeleye devam ediyoruz. 

“Şike” sürecinde gelinen noktada hakkımız olan kupanın verilmesini sağlamak için Trabzonspor 

Kartal Karayemiş Tesislerinde büyük Trabzon buluşmasını gerçekleştiriyoruz. 

BU DAVA SADECE TRABZON’UN, TRABZONSPORLUNUN DEĞİL ANADOLU’NUN 

NAMUS DAVASIDIR

Trabzonsporlu taraftarlarca bugüne kadar gerçekleştirilen bütün tepki yürüyüşlerine bireysel ve kurumsal olarak katıldık, hak ve hukuk ihlallerini dile getirdik. Türkiye Futbol Federasyonu ve Fenerbahçe Kulübü yöneticilerini protesto ettik.

Tüm halkımızla birlikte TFF Trabzon Bölge Müdürlüğü'ne kadar yürüdük. 

Trabzonspor taraftarları yürüyüşüne kurumsal olarak üst düzeyde katılım sağladık.

Fakat bunlarla sesimizin duyulmadığını, sesimize kulak verilmediğini hatta bunun bilinçli bir duyarsızlık olarak sergilendiğini, adaletin yerini bulmasına rağmen, Türkiye Futbol Federasyonunun engeline takıldığını ve gereğinin yapılmadığını gördük.

Bilindiği gibi; Trabzonspor’umuzun büyük bir haksızlığa maruz kalması ve sevincinin, övüncünün, emeğinin, onurunun, prestijinin, kazancının ve geleceğinin çalınmış olması nedeniyle köylerden, kasabalardan, ilçelerden, il merkezinden gençlerimizden, kadınlarımızdan gelen yoğun baskılar sonunda, bir adım daha ileri 

giderek farklı birçok etkinlikle hakkımızı alıncaya “verilmeyen kupanın, kupamızın izinden hak yerini buluncaya kadar” gitmeye karar verdik.

BU DAVA; ZEKİ, ÇEVİK, AHLAKLI HERKESİN DAVASIDIR

Bu nedenlerle 9 Şubat. 2014 Pazar günü saat 10.30 de Trabzonspor Kartal 


Tesisleri, Karayemiş Restaurant’da, yüreği Trabzonspor aşkıyla dolu tüm Trabzonlular toplanarak kupamızın verilmesini sağlamak için ne gerekiyorsa onu yapmak üzere harekete geçiyoruz.

Adres : Fındıkzade, Oğuzhan Cd. Çağnak Sk. No.1 Kat.2 D.6 Fatih / İstanbul

Web: http://www.trabzon.org.tr / Email: info@trabzon.org.tr

Telefon: +90 212 524 61 61 Faks +90 212 621 52 61

Bu çerçevede; Trabzonlu, Trabzonsporlu yerel, görsel, işitsel ve yazılı tüm basın ilgilileri,

Eski Trabzonspor Başkanları, Teknik adamları, futbolcuları, sanatçıları, işadamları,Sivil Toplum Kuruluşları, dernek başkanları, toplanarak “verilmeyen kupamızın izini süreceğiz” ve hakkımızı alıncaya kadar eylemlerimize devam edeceğiz.

2010 – 2011 SEZONU ŞAMPİYONU TRABZONSPOR 


Tüm Yetkili ve ilgililere sesleniyoruz; “Futbolun sadece sahada oynanmadığını öğrendim.” “Futbol sadece sahada kazanılmıyor.” diyerek emek hırsızlığı yapan ve bu konuda mahkûm olan, suçu sabit görülen ve cezası Yargıtay’ca da onaylananların gasp ettiği 2010 – 2011 sezonu şampiyonluk kupamızın verilmesi ve hakkımızın teslim edilmesi siyaset’in boynunun borcu olmasına rağmen “körler sağırlar, birbirini ağırlar” tavrı bizi hareketlendirdi. Sonuç olarak: ne pahasına olursa olsun, çalınan, gasp edilen kupayı esaretten kurtaracağız. tdf.ajans 

Tarih: 09.Şubat.2014 Pazar --- Saat: 10.30

Yer: Trabzonspor Karayemiş Tesisleri 

 Kordon Boyu Mh. Turgut Özal Bulvarı No: 33 

 Dragos Sahilyolu, Kartal-İstanbu

İletişim: 0212 524 61 61 - 0537 353 57 26

Birlik ve Beraberlik içinde Daha Büyük Hedeflere

Bu yazı toplam 1559 defa okundu.
 
Paylaş
mustafa şentürk
günaydın
sevgili trabzonlu hemşerilerim büyük bir ifade çok şey yabar bidiren derneler federasyonu güçünü kullanmasını bilmiyor buda yönetiçilerden kaynaklanıyor 61 yıl geriden gelen trabzon dernekler federasyonunu türkiyenin hızına yetişememekdedir. böyle olduğu için hiç bir başarının altına tarih boyunca imza atamayacakdır. kimin federasyonu arkdaşların federasyonu olan trabzon dernekler federasyonu ele gecirdikden sonra kendi tanıdık yakın arkadaşlarını yönetime almakla övünmekdedirlerbelli başlı derneklere yönetiçi sokarak federasyona transfer yabıb bir daha kolduğu brakmayan trabzon dernekler federasyon yönetim kurulu üyeleri 13 yıldır aynı yönetim kurulu üyeleri bulunmakdadır.
10 Şubat 2014 Pazartesi Saat 08:17
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar