24 Haziran 2018 Pazar Saat 03:34
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gazeteciler gününde Of'taki gazeteciler buluştu!
14 Ocak 2013 Pazartesi Saat 04:52
Çalışan Gazeteciler Gününde Of'taki gazeteciler Kaymakam, Belediye başkanı, kamu görevlileri ile Kahvaltı programında buluştu!

1961 yılından günümüze kadar çeşitli etkinlikler ile kutlanan 'Çalışan Gazeteciler Günü' Of ilçesinde çalışan gazetecilerin ve Of Kaymakamı ile Belediye Başkanının bir araya gelmesi ile kutlandı. 

Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Of Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı öncülüğünde Of ilçesinde görev yapan gazeteciler Ali Usta Dinlenme Tesislerinde sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Kahvaltıya, Of Kaymakamı Eren ARSLAN, Of Belediye Başkanı Murat SARAL, Gazete Of'un Nabzı İmtiyaz Sahibi ve Genel yayın Yönetmeni Ahmet Muratoğlu, Haber Sorumlusu Fahri Hacıcaferoğlu, Haber Muhabiri İmdat Osmanoğlu, Of Havadis Genel Yayın Yönetmeni Yüksel Yaşar, Haber Muhabirleri Mustafa Yaşar ve Şefik Üstündağ, köşe yazarı İzzet Keleş, Of Haber İmtiyaz Sahibi Gökhan Çakır, Genel Yayın Yönetmeni Merve Yeni, Haber Muhabirlerinden Ömer Alkan, Gökhan Karataş, Zaman Gazetesi Temsilcisi Habip Oğanberdi, Karadeniz Gazetesi Of Temsilcisi Harun Yılmaz, Günebakış Gazetesi Of Temsilcisi Şemsettin Öztürk, Ofpostası.com Genel YayınYönetmeni gazeteci Halil Bayram ve Of Kaymakamlığı Özel Kalem Müdürü Nihat Yılmaz katıldı.

Of Kaymakamı Eren Arslan ve Of Belediye Başkanı Murat Saral, Çalışan Gazeteciler günü dolayısı kahvaltıya katılan Gazetecilerin gününü kutlayarak şimdiden sonraki çalışmalarında başarılar dilediler.

Kahvaltı sonrasında Of Havadis Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yüksel Yaşar, Of Kaymakamı Eren Arslan ve Of Belediye Başkanı Murat Saral'a birer plaket hediye etti.

Programın sonunda Of Belediye Başkanı Murat Saral'da kahvaltıya katılan bütün gazetecilere Of Belediyesi logolu çanta içerisinde çeşitli hediyeler takdim etti.

Hediye takdiminden sonra topluca fotoğraf çekilerek program sonlandırıldı.

Haber:ofunnabzi.com

Bu yazı toplam 2088 defa okundu.
 
Paylaş
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar