24 Haziran 2018 Pazar Saat 03:33
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
12. Hayrat buluşması ve şöleninde Hayrat coştu
26 Ağustos 2012 Pazar Saat 07:33
Nuhoğlu vakfı ve Hayratlılar derneğinin birlikte düzenlediği 12. Trabzon – Hayrat buluşması 27 Ağustos 2012 Pazartesi günü Saat 13.00 de ödül töreni ile başladı Türkü ve horonlarla bitti.

12. Hayrat Buluşmasında birçok faaliyetin tanıtım ve yöresel sanatçılarımızın katıldığı şölenle gerçekleşti.
Bu yılda Hayrat şölenine yoğun katılım oldu, Hayrat meydanını dolduran binlerce, bölgeden ve köylerden gelen hemşehrilerimiz horana doydu.
Eğitim desteği ile başarılı olan öğrencilerimize Nuhoğlu vakfı tarafından dizüstü bilgisayar hediye edildi.

12. HAYRAT BULUŞMASI FOTOĞRAF, VİDEO GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hayratımızın köklü tarihine ilçe olarak devam etmesinde çok önemli katkıları olan Nuhoğlu ailesinin ve Vakıf yönetiminin fedakarlıkları, Hassaten Vakıf onursal başkanı Sayın Çetin Nuhoğlu'nun katkı ve gayretlerini tebrik eder, Başkan Hayrettin Nuhoğlu'na, Müdüre Filiz Nuhoğlu'na, Emeği geçen diğer yetkililere, Katkı sağlayanlara Hayratlılar adına Ofhayrat.com olarak teşekkürü bir borç biliriz.

Vakıf ve dernek başkanlıklarından yapılan ortak açıklama:
Bu yıl 12. Trabzon-Hayrat Buluşmamızı gerçekleştirecek olmanın sevinci ve gurunu yaşıyoruz. Bu tür etkinlikler hiç şüphesiz birlikteliğin, birlikte iş yapma isteği ve başarısını temsilciliğimiz önderliğinde içten bir özveri ile tamamen gönüllün, duyarlılığın sembolü.

Diğer onbir buluşmamızda olduğu gibi bu buluşmamızda da temsilciliğimiz önderliğinde içten bir özveri ile tamamen gönüllü olarak etkinlik hazırlıklarını yapan Hayratlı akrabalarımızla, onların üstlendikleri sorumlulukta yalnız bırakmayan ve bu tür etkinliklerde  atılan her adımın Hayrat’ın gelişmesi ve sorunların çözülmesi için bir fırsat olduğuna inanan Hayratlı hemşerilerimize, Hayrat için oluşturulan bu dayanışmaya, İletişimin önemine inanarak, sivil oluşumların değerini bilerek destek veren değerli yöneticilerimize teşekkür ediyoruz.

İki değerli projemizin; Eğitim seferberliği projesi ve Örnek Meyve Bahçesi Projesinin yıllık değerlendirmelerinin de yapılacağı, yeni projelere zemin hazırlayacağına inandığımız Hayrat Buluşmalarını önemsiyoruz.

Biz insanların bilgilerini, Tecrübelerini, duygularını ve düşüncelerini paylaşarak, sorunlara çözüm bulabileceklerine, her insanın önemli bir kaynak olduğuna inanıyor, vakfımızın düzenlediği bu tür etkinliklerin insan kaynaklarının birleşiminden oluşacak gücün açığa çıkmasına ortam hazırladığını düşünüyor, sizleri de bu paylaşıma katkı sağlamaya çağırıyoruz.Hayrat’ta Buluşalım     Saygılarımızla.
Mehmet Nuhoğlu     
Hayrat Belediye Başkanı  

Hayrettin Nuhoğlu       Nuhoğlu Vakfı Yönetim kurulu başkanı

PROGRAM:

13.00 Atatürk ve Türk büyüklerine Adına saygı duruşu
İstiklal Marşımızın okunması
Of Halk oyunları Ekibi Horon Gösterileri Yönetmen: Ali Çelik
Temsilci Konuşmaları.
Hayratlılar derneği ve Hayrat Belediye Başkanı Sayın Mehmet Nuhoğlu’nun konuşması.
Nuhoğlu Vakfı Yönetim kurulu başkanı Sayın Hayrettin Nuhoğlu’nun konuşması.
Konuk ve Protokol konuşmaları.
Bağlıbaş Dans Akademisi Kolbastı ekibi gösterileri.
Hayrat ve Of ilçelerinde yürütülen eğitim seferberliği projesi hakkında ilgili ilçe Milli eğitim müdürlükleri tarafından bilgi verilmesi.
Ödül Töreni: Nuhoğlu Vakfı Eğitim seferberliği projesi kapsamında başarılı olan öğrenci – öğretmen ve yöneticilerin ödüllendirilmesi.

 Karadeniz Türküleri konseri:
Onay Şahin, Yılmaz Kasapoğlu, Turan Topçuoğlu, Hızır Dinçer, İslam Yıldız, Erkan Yeşilyurt, Coşkun Arslan, Musa Turan, Kemal Kasapoğlu
---------------------------------------------------------------

İNSANLARIN YAN YANA GELEREK, ORTAK İRADE VE AKLIN SONUCUNDA OLUŞTURDUKLARI BİRLİKTLİKLERLE HER TÜRLÜ SORUNA ÇÖZÜM BULABİLECEKELERİ İNANCIYLA NUHOĞLU VAKFI OLARAK YOLA ÇIKTIK. İlçemizin sosyal, ekonomik, kültürel gelişimine katkıda bulunmak amacıyla “Nuhoğlu vakfı konutları, Nuhoğlu vakfı çok amaçlı sosyal etkinlik merkezi, Hayrat halı saha sportif tesisleri, Hayrat çocuk parkı, Nuhoğlu vakfı Ayşe-Fazlı Nuhoğlu Müftülük binası ve lojmanları, Nuhoğlu vakfı Ramiz Yıldırım öğretmen evi projelerini yürüttük, Tamamladık, ilçemizin hizmetine sunduk.
11 tür ve 46 farklı meyve çeşidinin yer aldığı Nuhoğlu vakfı örnek organik  meyve bahçesinde  bölgenin ekonomik gelişimine katkı sağlayacak ürün yelpazesine katılabilecek meyveleri tespite yönelik çalışmalarımız devam ediyor.

İşbirliği yaptığımız Hayratlılar derneği ile daha da güçlendik. Projelerimizi ilçemizde Hayrat buluşmaları ile renklendirdik. Şekillendirdik.

 Bu yıl 12. buluşmamızı gerçekleştirmek için hazırlanıyoruz, 6 yıldır Of ve Hayrat’ta ilçe kaymakamlarının desteğinde, İlçe milli eğitim müdürlüklerinin işbirliği ile yürüttüğümüz “Eğitim seferberliği projesinin” Başarılı neticelerini kutlamak, Çocuklarımızı, Öğretmenlerimizi ödüllendirmek için heyecan duyuyoruz.

6 yıl öncesine kadar Fen lisesinin hayal olduğu ilçelerimiz çok ciddi bir ilerleme kaydetti. Proje kapsamındaki 81 öğrencimizden 44 tanesi Fen ve Sosyal bilimler lisesine yerleşebilecek puan aldı.
Bu güzel gelişmeleri kutlayacağımız 12. Hayrat Buluşmalarına katılmanızı bizleri mutlu edecektir.

Mehmet Nuhoğlu                                    Hayrettin Nuhoğlu
Hayrat Belediye Başkanı                          Nuhoğlu Vakfı Yönetim kurulu başkanı

Bu yazı toplam 1836 defa okundu.
 
Paylaş
ismail kara
Buluşma muhteşem oldu
12. Hayrat buluşması muhteşem oldu, Abdullah abi fotoğraf ve videoları acilyayınla bekliyoruz.
Nuhoğlu vakfı ve Çetin beye teşekkür ederiz. Tabii sanada abdullah abicim ilçemizin sesi oluyorsun.
27 Ağustos 2012 Pazartesi Saat 10:00
HATİCE SAYAR
NUHOĞLU VAKFINA TEŞEKKÜRLER
SAYIN ÇETİN NUHOĞLU'NU VE HAYRETTİN NUHOĞLU'NU TEBRİK EDERİZ
İLÇEMİZE ÜLKEMİZE SAĞLADIKLARI KATMA DEĞER, KÜLTÜREL KAZANIMLAR İÇİN
26 Ağustos 2012 Pazar Saat 10:57
Emine Sağlam
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ
NUHOĞLU VAKFINA VE NEZDİNDE SAYIN ÇETİN NUHOĞLUNA HAYRAT VE OF İLÇELERİMİZE SAĞLAMIŞ OLDUĞU YATIRIMLAR İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ
BİLİYORUZKİ BAŞTA ÇOK PROĞRAMLI LİSE , YİBO'NUN İLÇEMİZE KAZANDIRILMASI ONUN ESERİDİR.
ALLLAH RAZI OLSUN DER ÇETİN BEYİN FEDAKARLIĞININ ÖRNEK ALINMASINI TEMENNİ EDERİZ
14 Ağustos 2012 Salı Saat 13:52
GEREKLİ SAYFALAR
YAZARLAR
Reklamlar
Reklamlar
SİTE ANKET
Hayratta nüfus artışı olsunmu
Evet iyi olur
Fark etmez
Olmasın sıkıntı olur
Yatırımdan sonra olur
Geri Dönüş imkanı yok
Reklamlar