TRABZON LİSELERİNDEN YETİŞENLER DERNEĞİ İFTAR YEMEĞİ

Trabzon talebe yurdu bahçesinde düzenlenen iftar yemeği programına Çevre bakanı Of'lu hemşerimiz Erdoğan Bayraktar, CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, Dr. Muharrem Usta, Dr. Mustafa Aydın, (devamı hazırlanıyor) katıldı.  Yemek sonrası Dernek başkanı Soysal Algan Bakan Bayraktarı adeta topa tutan ithamları misafirleri şok etti,  hitaben "Kız yurdumuzun inşası için destek istedik cevap vermediniz, Benim karizmamı çizdiniz, Beni yaktınız, Millet diyorki Bakan seni Kafulluğa attı,şeklindeki sitemi davetliler tarafından yoğun alkış aldı. 
Bu ağır şikayetlerin altından bakın ne çıktı (Videoyu İzleyin),
Trabzon Kız talebe yurdu Bakan Bayraktarın girişimleri sonucu yapılacağını öğrendik. Sayın bakanımız konuşmasında İnşaatın %50sinin bittiği şeklinde beyan etmiş olsa da İftar çıkışı inşaat alanına baktığımızda henüz inşaata başlanmadığını gördük. Herhalde proje ve imar sorunlarının %50si bitmiş, temel ne zaman atılır bekliyoruz.

   CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi iktidarın adaletli bir yönetim örneği vermediğini kibar bir dille vurguladığı konuşmasında devlet yönetiminde önce adalet ve hukuka bağlılık gelir, bunlar tesis edildikten sonra gerisi kolaydır dedi. Konuşmaları aşağıdaki videomuzdan izleyebilirsiniz.

 
 
 

ANA SAYFA