www.meydanlim.com   YÖNETİMİ  ÖNCÜLÜĞÜNDE 25 MART PAZAR GÜNÜ SAAT : 15:00 _ 17:00 ARASI İSTANBUL, BEŞİKTAŞ TRABZONLULAR DERNEĞİNDE TOPLANAN MEYDANLI GENÇLERİ  GÜÇ BİRLİĞİ YAPMA KARARI ALDI

    "Büyük gün yarın" sloganı ile toplanma kararı alan meydanlı gençliği umut vaat eden bir yola baş koymuşa benziyor.
Trabzonlular dernek başkanı Seyfi Erbaş'ın ön kanuşması ile açılan toplantı acizane tarafıma verilen söz nedeniylede gençlere hayat tecrübelerimizden birkaç hatıra anlatarak gençlerin yılmaması için gereken azmi mutlaka korumaları gerektiğini söyledik.
Aslında Akıl ve tecrübe her zaman yaşta veya başta değildir, mevcut aklı doğru kullanmaktır ki  pek çok zaman çok yaşayan çok gezenler dahi çok genç birileri karşısında mahcup olabilmektedirler.
     Bu nedenle gençlere fazla akıl vermeden onları kendi dünyalarıyla başbaşa bıraktık. Tabii herhangi bir yardım talebi gelirse elimizden geleni ifa etmeye mahkumuz, Ayrıca hasbelkader şahit olduğumuz yanlış bir durum olursa (inşaallah olmaz) ikaz vazifemizi de uygun dille yaparız tabii. Buda insan olarak vazifemizdir.
     Arkadaşlar çıkışta gördüğünüz sayısal ve imkanların kısıtlı olması sizi sakın yıldırmasın, bu gün gıpta ile bakılan eserlerin sahipleri işe başlarken kararlarını almak için sizin şartlarınızdan çok daha menfi imkanlara sahiptiler, belki de bir parkta  veya birbirlerinin evlerinde toplanarak birliktelikler oluşturmaya çalışıyorlardı. zoru başarmanın zevki inanın kucağınıza gelen nimetten çok daha zevkli ve tatlıdır. yeter ki buna bir vesile şahit olun gerisi kolay.

   Allah yar ve yardımcınız olsun