OF SPOR TÜRKİYE KUPASINDA

      Beşiktaş Türkiye Ziraat Kupasında ilk Maçında Of spor ile karşılaştı, Maçın 6. dakikasında Of' sporun 1-0 öne geçmesi ile gerilen müsabakada yoğun fauller, hakem hataları seyircileri de hiddetlendirdi. otuz bin kişilik İnönü stadında on binden fazla taraftar çılgınca tezahürat yapıyorken, Of spor'a ayrılan 1500 kişilik misafir türbini hınca hınç doldu, Of spor türbininde yer bulamayan pek çok Oflu mecburen Bjk türbinlerinden maçı seyretmek mecburiyetinde kaldı.

    Beşiktaş Taraftarı karşısındakileri önce Trabzonspor zannetti, Daha maç başlamadan  Trabzonspor karşıtı derbi sloganları atmaya başladılar, bu arada gelen Of spor golü seyircileri çılgına çevirdi. Bjk taraftarı çirkefleşirken Of sporlular karşı koydu, polis güçleri olası bir arbedeyi önlemek amacıyla eski açıkta, yan türbindeki Beşiktaşlıları kapalı türbine almak mecburiyetinde kaldı, Maçın güvenliği için alınan tedbirler bizi hayrete düşürdü.
   Maçın gerginleşmesi üzerine Beşiktaş tarafından maçı izleyen birçok Of sporlu taraftar Beşiktaşlıların şikayeti üzerine  saha içinden Of spor tarafına alınmak mecburiyetinde bırakıldı, Anladık ki Beşiktaşlılar Oflulardan çok korkuyorlarmış!,  Zaten bizim için her yer Trabzon.

    Of sporun tarihine altın harflerle yazılacak bir müsabaka izledik, 2-1 skor dahi  Ofluları üzmedi, Beşiktaş'ın bu acizliğini gördükten sonra.

    Dışarıdan aldığımız duyumlara göre Trabzonlu seyircileri tespit ettiklerinde Bjk tarafından bilet satışı yapılmadı, Bu nedenle binlerce Of spor taraftarı stat dışında kalmış oldu. 

BJK İnönü'de Ecel Terleri Döktü

Türkiye Ziraat Kupasında karşılaşan Bjk, Of spor karşısında çok zorlandı
Beşiktaşlı taraftarların çirkefliği dostluk maçı şeklinde geçmesi gereken müsabakaya gölge düşürdü.
 

                                                                MAÇTAN SONRA OF'LULAR BULUŞTU
    Maç sonrası Beşiktaş sahilindeki hemşerilerimize ait bir cafede buluşan Belediye başkanı Murat Saral, Of Kaymakamı  Eren Aslan, Kaymakamlık özel kalem müdürü Nihat Yılmaz, Of Havadis gazetesi sahibi Yüksel Yaşar, Takamedya.com sahibi Sadullah Dervişoğlu, Ferhat Çakıroğlu,  Of Ali Usta Rest.  Oğuzhan Saral, Mustafa Türk, İrfan Altıner, Erdal Saral, Nedim Sinan Saral, Gebze Kebirsüt Hasan Salih Kadıoğlu BAHÇEŞEHİR Ünv. Beşiktaş kampusunda İstanbul'daki Oflular hasret giderdi.
     Muhabbet geç saatlere kadar sürdü. Bu arada kafeye gelen Beşiktaş Türbin başkanı ile enteresan diyaloglar yaşandı, Beşiktaş'ı korkutan Of'spor neredeyse Beşiktaş yönetiminde kaosa sebep oluyordu, Kulüp yönetimi ile Taraftar arasında büyük sıkıntılar olduğunu burada öğrenmiş olduk. Anladım ki Futbol artık Büyük bir ekonomik faaliyet, Spor ikinci planda, Futbol üzerinden oynanan çeşitli şans oyunları bu pastayı devasa büyütüyor, Pastanın paylaşımı için görülen, görülmeyen nice kavgalar yaşanıyor.
Dileriz Futbol spor olarak kalsın, Gençlerimizin sağlığı, ruhsal + Bedensel gelişimine hizmet eden bir sektör olabilsin.