TRABZON DERNEKLERİ FEDERASYONU YENİ YÖNETİMİ GÖREV DAĞILIMI YAPTI

  İnşaat Mühendisi Mustafa Demir'in başkanlığında, Bayrampaşa Adapark'ta Ziya şark sofrasında toplanan, Trabzon Dernekleri federasyonu yeni yönetim, görev dağılımı yaptı.
  Yeni yönetimde Hüseyin Ayaz ve Enver Yılmaz Başkan vekilliğine,
Başkan Yardımcılıklarına, Ali Uzunay, Mustafa Can, Cemal Güvercin, Faik Hacıbektaşoğlu, Mustafa Birinci, Tayfun Kahyaoğlu, Muzaffer Bayraktar, İsmail Şatıroğlu, Sacit Eyüpoğlu'nu getirdiler.
Genel Sekreterliğe Ali Turan Gür, Nurettin Çakmak getirilirken,
Genel Saymanlığa İrfan Zengin, Abdullah Yılmaztürk Oy birliği ile getirildi.

Yemekli Toplantıya, Mustafa Demir, Hüseyin Ayaz, Enver Yılmaz, Ali Rıza Balcı, Nurettin Çakmak, Aslan Bulut, Mustafa Can, Muzaffer Bayraktar, Nuri uzun, Sait Eyüpoğlu, İrfan Zengin, Abdullah Yılmaztürk, İsmail H şatıroğlu, İdris Türk, Faik Hacıbektaşoğlu, Mustafa Birinci, Yusuf Kızıldağ, Salih Zeki Durmuşoğlu, Hasan Uzun, Ali Uzunay, Tayfun Kahyaoğlu, Gazanfer Abdullah, İbrahim korkut, İlyas Tosun, Seymen Sekban Katıldı.
Toplantıyı Günebakış'tan Bülent Şirin, Radyo K'dan Zeki Gökçe, Medyagünebakıs.com'dan Ökkeş Bölükbaşı, Ofhayrat.com adına Abdullah Gözaydın takip etti.

 

   Toplantıda katılımcılar detaylı olarak kendilerini tanıtarak yeni dönem beklentilerini dile getirdiler. Birçok üye daha fazla demokrasinin uygulanmasını isteyerek, TDF çatısı altında bulunmak isteyenleri mutlaka almalı, Muhalif olanları dinlemeli, Konuşma hakkı engellenmemeli dediler.
    Bütün üyeler son yıllarda TDF olarak sahip çıkılabilecek bir icraatlarının olmadığını, Bu dönemde öncelikle planlı, sistemli bir çalışma takviminin oluşturulacağını, Gerekli her konuda çalışma komisyonlarının kurulacağını, Her fikir proje formatında arşivleneceğini, yeri geldiğinde, imkanı yakalandığında değerlendirileceğini beyan ettiler.

 

   Bizim de temennimiz demokratik tahammül, öz eleştiri kültürü ve mutlaka sevgi-saygı çerçevesinde samimi, yönetim çalışmalarına aktif ve verimli katılım sağlandığında birçok engelin aşılacağına inanıyoruz. Tartışmalı bir genel kurul sonrası görev alan TDF yönetimin başarılı olması için dua ediyoruz. Trabzon'un, Ülkemizin, Milletimizin selameti için objektif takipçilik görevimizi yapmakta fedakarlıklarımıza devam edeceğiz.
Hayırlı olsun rabbim Utandırmasın.